سبد خرید
شماره حساب

درج محتوای دلخواه متنی

همزمان با پیشرفت تکنولوزی و نیاز به راحت نمودن لایف استایل، گروه بازرگانی ذریه بر آن شد که روش های سنتی و معمول فروش ابزار  از خرید در مغازه به خرید در خانه به صورت آنلاین تبدیل کنیم تا شما بازدید کننده محترم با خیال راحت و با تضمین اصالت کالا و تضمین مناسبترین قیمت نسبت به سفارش و خرید این محصولات اقدام نمایید. شایان ذکر است که این مجموعه با قدمتی بالای 55 سال در یکی از قدیمی ترین مناطق تجاری فروش ابزار شهر تبریز  بنا شده است.

عنوان وب سایت هم که اسقالات می باشد دال بر این موضوع است که توضیح مختصری برای شما در این مورد می دهیم

خیابان اسقفلو، یا معروف به خیابان اسقالات، یکی از خیابان‌های معروف و پرتردد شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی است. این خیابان در مرکز شهر تبریز قرار دارد و در امتداد خیابان باستانی شهر، یعنی خیابان شهید بابایی، به طول حدود ۲ کیلومتر امتداد دارد.

خیابان اسقالات یکی از پرترددترین خیابان‌های شهر تبریز است و به عنوان یکی از مراکز خرید ابزار و تجارت شهر شناخته می‌شود. در این خیابان می‌توان به فروشگاه‌های مختلف، بانک‌ها، سازمان‌های دولتی، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های متعدد دسترسی داشت.

همچنین، خیابان اسقالات به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر تبریز و نزدیکی به اماکن تاریخی و گردشگاه‌های مختلف، جذابیت گردشگری زیادی دارد. برخی از مکان‌های گردشگری معروفی که در نزدیکی این خیابان قرار دارند عبارتند از: بازار شهر، مسجد جامع، باغ‌های شهر و موزه‌های مختلف.

به طور کلی، خیابان اسقالات یکی از مراکز اصلی تجارت ابزار آلات و گردشگری در شهر تبریز است که همواره به دلیل فعالیت‌های تجاری و گردشگری سرگرم کننده است.