سبد خرید
شماره حساب

درج محتوای دلخواه متنی

انبر پرچ کن صنعتی اسکای SKY مدل ST-1599
انبر پرچ کن صنعتی اسکای SKY مدل ST-1599 انبر پرچ کن صنعتی اسکای SKY مدل ST-1599

انبر پرچ کن صنعتی اسکای SKY مدل ST-1599

3,200,000 ریال

انبر پرچ کن صنعتی مدل ST-1599 از برند اسکای (SKY) یک ابزار قدرتمند برای ایجاد پرچ در صنایع مختلف است. این انبر پرچ کن برای ایجاد اتصالات محکم و دوام‌دار در مواد مختلف مانند فلزات، چرم، پارچه و پلاستیک استفاده می‌شود.

تعداد
اضافه به علاقه مندی

تمامی کارت های عضو شتاب

انبر پرچ کن صنعتی مدل ST-1599 از برند اسکای (SKY) یک ابزار قدرتمند برای ایجاد پرچ در صنایع مختلف است. این انبر پرچ کن برای ایجاد اتصالات محکم و دوام‌دار در مواد مختلف مانند فلزات، چرم، پارچه و پلاستیک استفاده می‌شود.

در زیر توضیحات بیشتری درباره مدل ST-1599 ارائه می‌شود:

  1. قدرت پرچ: انبر پرچ کن ST-1599 دارای قدرت بالا است که به شما امکان می‌دهد پرچ‌های محکم و دقیقی را در مواد مختلف ایجاد کنید. این قدرت پرچ بستگی به نیروی فشاری که شما به انبر اعمال می‌کنید دارد.
  2. مدل ST-1599: این مدل خاص متعلق به برند SKY است. SKY یکی از تولیدکنندگان معروف ابزارهای صنعتی است و محصولات با کیفیت بالا تولید می‌کند.
  3. کاربردها: انبر پرچ کن صنعتی ST-1599 برای ایجاد اتصالات محکم در صنایع مختلف استفاده می‌شود. می‌توان از آن در صنایع خودروسازی، ساختمانی، تولید مبلمان، صنایع الکترونیکی و غیره استفاده کرد.
  4. قالب‌های قابل استفاده: این انبر پرچ کن با استفاده از قالب‌های متعدد، به شما امکان می‌دهد انواع پرچ‌ها را ایجاد کنید. قالب‌ها به شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی برای پرچ در اختیار شما قرار می‌دهند.
  5. استفاده آسان: انبر پرچ کن ST-1599 طراحی شده است تا استفاده آسان و راحتی را برای کاربر فراهم کند. دسته‌بندی ارگونومیک و مناسب ویژگی‌هایی است که طولانی‌ترین استفاده را برای کاربران فراهم می‌کند.
  6. امکان تنظیم فشار: برخی از مدل‌های انبر پرچ کن صنعتی اسکای مجهز به قابلیت تنظیم فشار هستند. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا فشار مناسب را برای هر نوع ماده و ضخامت مورد استفاده تنظیم کنید.

مهمترین توصیه برای استفاده از انبر پرچ کن صنعتی این است که دستورالعمل‌های ایمنی مربوطه را رعایت کنید و از قالب‌ها و مواد مناسمتأسفانه، در مورد مدل خاص ST-1599 از انبر پرچ کن صنعتی اسکای (SKY)، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. احتمالاً مدل ST-1599 یک مدل جدیدتر از مجموعه داده‌هایی است که در دسترس من قرار دارد، که برای آن توضیحی ندارم.

پیشنهاد می‌کنم با دقت بیشتری به برچسب‌ها و مشخصات محصول مراجعه کنید تا اطلاعات دقیقتری در مورد مدل ST-1599 انبر پرچ کن صنعتی اسکای SKY و ویژگی‌های آن کسب کنید. همچنین، می‌توانید با تماس یا مراجعه به فروشندگان محصول، اطلاعات بیشتری را درباره انبر پرچ کن مورد نظر خود دریافت کنید.

3 قلم

مشخصات فنی

کشور سازنده
چین
کد کالا
ST-1599

16 محصول دیگر در همین شاخه:

در دسترس: 4 موجود

سیم چین 6 اینچ هنس Hans مدل 1840-6B یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنعت خودروسازی و تعمیرات خودرو است.این سیم چین دارای ظرفیت بارگیری بالایی است که به کاربر اجازه می دهد تا بتواند بر روی اجزای سنگین خودرو و یا تجهیزات صنعتی که نیاز به حمل و جابجایی دارند، استفاده کند.

در دسترس: موجود نیست

انبر خار بازکن کن اسکای (Sky) مدل ST-1713 با سایز 7 اینچ یک ابزار قدرتمند و کاربردی است که برای باز کردن و گشودن انبرهای خار و پیچ‌ها استفاده می‌شود. این نوع انبرها و پیچ‌ها معمولاً در صنایع مختلف مانند ساختمان‌ها، ماشین‌سازی، الکترونیک، تعمیرات خانگی و غیره استفاده می‌شوند.

در دسترس: موجود نیست

انبر دم باریک 8 اینچ اسکای (SKY) مدل ST-1514 یک ابزار دستی است که برای اعمال گشتاور و نیرو بر روی پیچ‌ها و مهره‌ها با سایز 8 اینچ استفاده می‌شود. این انبر دم باریک معمولاً برای کارهای سنگین و نیازمند قدرت بیشتر استفاده می‌شود.

در دسترس: 2 موجود

انبر دم باریک 8 اینچ هنس (Hans) مدل 1830-8B یک ابزار دستی است که برای اعمال گشتاور و نیرو بر روی پیچ‌ها و مهره‌ها با سایز 8 اینچ استفاده می‌شود. این انبر دم باریک معمولاً برای کارهای سنگین و نیازمند قدرت بیشتر استفاده می‌شود.

در دسترس: موجود نیست

انبر قفلی 10 اینچ سان تولز SUN TOOLS مدل SU-566 یکی از ابزارهای دستی بسیار کارآمد و با کیفیت است که برای کارهای سنگین و استفاده در صنعت و کارگاه‌های مختلف طراحی شده است. این انبر قفلی با طول 10 اینچ و دارای ماکزیمم باز شدن 38 میلی‌متر، می‌تواند برای باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌های با اندازه‌های مختلف استفاده شود.

در دسترس: موجود نیست

انبر قفلی زنجیری 9 اینچ هنس (HANS) مدل 1814، یکی از ابزارهای دستی مهم برای باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌های با اندازه‌های بزرگ و سخت است. این انبر قفلی با طول 9 اینچ و دارای یک زنجیر برای قفل کردن پیچ‌ها و مهره‌ها با قطر بزرگ‌تر و سخت‌گیرانه‌تر ساخته شده است.

در دسترس: 2 موجود

انبر قفلی اسکای مدل ST-5505 یک انبر قفلی با طول 5 اینچ است. این مدل توسط شرکت اسکای (Sky) تولید می‌شود. انبرهای قفلی معمولاً برای قفل کردن و باز کردن اجسام با استفاده از مکانیزم قفل‌گذاری و یک کلید عمل می‌کنند.

در دسترس: 3 موجود

انبر خار جمع کن سر کج هنس (Hans) مدل 1856-9B با سایز 9 اینچ یک ابزار قدرتمند و کاربردی است که برای جمع کنکردن و گشودن انبرهای خار و پیچ‌ها استفاده می‌شود. این نوع انبرها و پیچ‌ها معمولاً در صنایع مختلف مانند ساختمان‌ها، ماشین‌سازی، الکترونیک، تعمیرات خانگی و غیره استفاده می‌شوند.

در دسترس: موجود نیست

انبر دم باریک 8 اینچ هنسول (hansol) مدل HS754 یک ابزار دستی است که برای اعمال گشتاور و نیرو بر روی پیچ‌ها و مهره‌ها با سایز 8 اینچ استفاده می‌شود. این انبر دم باریک معمولاً برای کارهای سنگین و نیازمند قدرت بیشتر استفاده می‌شود.

در دسترس: 3 موجود

انبر خار باز کن سر کج هنس (Hans) مدل 1857-9B با سایز 9 اینچ یک ابزار قدرتمند و کاربردی است که برای جمع کنکردن و گشودن انبرهای خار و پیچ‌ها استفاده می‌شود. این نوع انبرها و پیچ‌ها معمولاً در صنایع مختلف مانند ساختمان‌ها، ماشین‌سازی، الکترونیک، تعمیرات خانگی و غیره استفاده می‌شوند.

در دسترس: موجود نیست

انبر قفلی 10 اینچ اسکای Sky مدل ST-5522 یکی از ابزارهای دستی بسیار کارآمد و با کیفیت است که برای کارهای سنگین و استفاده در صنعت و کارگاه‌های مختلف طراحی شده است. این انبر قفلی با طول 10 اینچ و دارای ماکزیمم باز شدن 38 میلی‌متر، می‌تواند برای باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌های با اندازه‌های مختلف استفاده شود.