سبد خرید
شماره حساب

درج محتوای دلخواه متنی

ست 22 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی هنسول Hansol مدل HS100

ست 22 عددی آچار یکسر تخت یکسر رینگی هنسول Hansol مدل HS100

28,700,000 ریال

ست 22 پارچه آچار یکسر تخت یکسر رینگی هنسول Hansol مدل HS100 یکی از ابزارهای دستی است که برای تعمیر و نگهداری انواع خودروها، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی استفاده می شود. این ست شامل 22 قطعه آچار یکسر تخت و یکسر رینگی با سایز و اندازه های مختلف است که برای تنظیم و تعمیر انواع پیچ و مهره ها و اتصالات استفاده می شوند.

تعداد
اضافه به علاقه مندی
آخرین موجودی

تمامی کارت های عضو شتاب

ست 22 پارچه آچار یکسر تخت یکسر رینگی هنسول hansol مدل HS100 یکی از ابزارهای دستی است که برای تعمیر و نگهداری انواع خودروها، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی استفاده می شود. این ست شامل 22 قطعه آچار یکسر تخت و یکسر رینگی با سایز و اندازه های مختلف است که برای تنظیم و تعمیر انواع پیچ و مهره ها و اتصالات استفاده می شوند.آچارهای این ست از جنس کروم وانادیوم ساخته شده اند که باعث می شود مقاومت بالا و عمر طولانی آنها تضمین شود. همچنین سایز و اندازه هر آچار روی آن نوشته شده است، که باعث می شود شما بتوانید به راحتی آن را شناسایی کنید.

در این ست، آچارهای یکسر تخت و یکسر رینگی به تعداد 22 عدد وجود دارند، که برای تنظیم و تعمیر پیچ و مهره های مختلف استفاده می شوند. همچنین 11 عدد آچار یکسر رینگی نیز در این ست وجود دارد که برای تنظیم و تعمیر پیچ و مهره هایی با شکل و اندازه های مختلف استفاده می شوند.این ست دارای یک جعبه پلاستیکی مقاوم است که باعث می شود آچارها در داخل آن به خوبی نگهداری شوند و از گم شدن آنها جلوگیری شود. همچنین جعبه دارای قفل کننده است که باعث می شود جایگاه هر آچار به خوبی مشخص شود.

ست 22 پارچه آچار یکسر تخت یکسر رینگی هنسول hansol مدل HS100 شامل 22 قطعه آچار یکسر تخت و یکسر رینگی با سایز و اندازه های مختلف است. این ست برای استفاده در تعمیر و نگهداری انواع خودروها، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی طراحی شده است.آچارهای این ست از جنس کروم وانادیوم ساخته شده اند که باعث می شود مقاومت بالا و عمر طولانی آنها تضمین شود. همچنین سایز و اندازه هر آچار روی آن نوشته شده است، که باعث می شود شما بتوانید به راحتی آن را شناسایی کنید.

در کل، ست 22 پارچه آچار یکسر تخت یکسر رینگی هنسول hansol مدل HS100 یک ابزار با کیفیت و قابل اعتماد برای تعمیر و نگهداری انواع خودروها، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی است. این ابزار در کارگاه های تعمیرات، کارخانه ها و در خانه های علاقه مندان به تعمیرات خودرو و دیگر تجهیزات دستی کاربرد فراوانی دارد.

2 قلم

مشخصات فنی

کشور سازنده
چین
کد کالا
HS100
جنس
کروم وانادیوم

16 محصول دیگر در همین شاخه:

در دسترس: 6 موجود

بکس کوتاه سایز 32 درایو 1 اینچ ریکو Rico یک ابزار دستی است که برای استفاده در عملیات گرداندن و باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها با استفاده از درایو 1 اینچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در دسترس: موجود نیست

بکس کوتاه سایز 22 درایو 3/4 اینچ هنس Hans یک ابزار دستی است که برای استفاده در عملیات گرداندن و باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها با استفاده از درایو 3/4 اینچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در دسترس: موجود نیست

بکس کوتاه سایز 36 درایو 3/4 اینچ هنس (hans) یک ابزار دستی است که برای استفاده در عملیات گرداندن و باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها با استفاده از درایو 3/4 اینچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در دسترس: 3 موجود

ابزاری که مشاهده می‌کنید آچار فیلر 20 تیغ است که توسط شرکت سیموند تولید می‌شود. به کمک این ابزار می‌توانید میزان فیلر یا فاصله‌ی بین دو صفحه را تنظیم کنید. برای مثال در شمع‌های خودرو بعد از مدتی استفاده فاصله‌ی بین دو الکترود مثبت و منفی شمع افزایش یا کاهش پیدا می‌کند.

در دسترس: 2 موجود

بکس بلند 6 پر درایو 1/4 سایز 14 میلی‌متر از محصولات شرکت ریکو (RICO) است. این بکس بلند 6 پر طراحی شده است تا بتوانید پیچ و مهره‌های با سایز 14 میلی‌متر را باز و بسته کنید. این نوع بکس دارای شش پر و شکل شش ضلعی درونی است که به دقت برای اتصال به مهره‌ها و بولت‌های دارای شش ضلع مناسب است.

در دسترس: 3 موجود

دسته بکس کشویی 30 سانت درایو 1/2 هنس HANS مدل 4770.12 یک ابزار دستی است که برای سرعت بخشیدن به فرآیند باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها استفاده می‌شود. این دسته بکس کشویی شامل یک درایو ۱/۲ اینچ است، به این معنی که می‌توان از آن برای گرفتن و گذاشتن پیچ‌ها و مهره‌ها با سایز ۱/۲ اینچ استفاده کرد.

در دسترس: موجود نیست

بکس کوتاه سایز 55 درایو 3/4 اینچ اسکای Sky یک ابزار دستی است که برای استفاده در عملیات گرداندن و باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها با استفاده از درایو 3/4 اینچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.