سبد خرید
شماره حساب

درج محتوای دلخواه متنی

دسته بکس 30 سانتی متر L درایو 1/2 اسکای Sky

دسته بکس 30 سانتی متر L درایو 1/2 اسکای Sky

1,350,000 ریال

دسته بکس L شکل 30 سانتی درایو 1/2 برند اسکای، یک ابزار دسته‌دار است که برای استفاده در کارهای مکانیکی و سرپیچی مناسب است.یک ابزار کاربردی و با کیفیت است که با طول مناسب، درایو قدرتمند و طراحی شکل L، مناسب برای انجام کارهای مکانیکی و سرپیچی می‌باشد.

تعداد
اضافه به علاقه مندی
آخرین موجودی

تمامی کارت های عضو شتاب

دسته بکس L شکل 30 سانتی درایو 1/2 برند اسکای، یک ابزار دسته‌دار است که برای استفاده در کارهای مکانیکی و سرپیچی مناسب است. این دسته بکس با برند "اسکای" (Sky) تولید می‌شود.

در ادامه، به برخی از ویژگی‌های این دسته بکس اشاره می‌کنم:

  1. طول دسته: این دسته بکس دارای طول 30 سانتیمتر است. طول مناسب آن به شما امکان می‌دهد تا به راحتی و با قدرت کافی در فضاهای محدود و دسترسی‌های سخت به پیچ‌ها و سرپیچ‌ها کار کنید.
  2. درایو 1/2: این دسته بکس از نوع درایو 1/2 است. این به این معنی است که قسمت متصل شونده به بکس، با سایز 1/2 اینچ است. این سایز برای استفاده در پروژه‌های مکانیکی و صنعتی بزرگتر مناسب است و قدرت بیشتری را انتقال می‌دهد.
  3. کیفیت ساخت: دسته بکس اسکای با استفاده از مواد با کیفیت بالا تولید شده است. این مواد شامل فولاد ضدزنگ، آلیاژهای مقاوم و مواد مرغوب دیگر است. این کیفیت ساخت برای استحکام و دوام بالا در استفاده‌های مکرر از این دسته بکس ضروری است.
  4. شکل L: دسته بکس اسکای از طراحی شکل L برخوردار است. این به معنی این است که دسته بکس یک زاویه 90 درجه دارد، که به شما امکان می‌دهد در مکان‌های سخت و دسترسی‌های محدود به پیچ‌ها و سرپیچ‌ها دسترسی داشته باشید.

به طور کلی، دسته بکس L شکل 30 سانتی درایو 1/2 برند اسکای، یک ابزار کاربردی و با کیفیت است که با طول مناسب، درایو قدرتمند و طراحی شکل L، مناسب برای انجام کارهای مکانیکی و سرپیچی می‌باشد.

1 قلم

مشخصات فنی

کشور سازنده
چین
جنس
کروم وانادیوم

16 محصول دیگر در همین شاخه:

در دسترس: 1 موجود

بکس کوتاه سایز 60 درایو 3/4 اینچ اسکای Sky یک ابزار دستی است که برای استفاده در عملیات گرداندن و باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها با استفاده از درایو 3/4 اینچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در دسترس: 1 موجود

مجموعه 12 عددی آچار دوسر رینگی آتا ATA مدل MX1200 یک مجموعه ابزار است که برای استفاده در کارهای مکانیکی، تعمیرات خانگی و صنعتی طراحی شده است. این ست شامل 12 عدد آچار دوسر رینگی است که به شما امکان می‌دهد انواع سر برچسب‌ها و مهره‌ها را در سایزهای مختلف بگیرید.

در دسترس: 2 موجود

ست آچار 12 عددی یکسر تخت و رینگی سایزهای 8 تا 22 آتا ATA مدل BX1200 یک مجموعه ابزار است که برای استفاده در کارهای مکانیکی و تعمیرات صنعتی طراحی شده است. این ست شامل 12 عدد آچار با طراحی تخت و رینگی می‌باشد که سایزهای مختلفی را پوشش می‌دهند.

در دسترس: موجود نیست

گریس پمپ 400 سی سی اسکای مدل ST 1001 یک پمپ گریس (لوبریکانت) است که برای استفاده در صنایع مختلف و تعمیرات مکانیکی طراحی شده است. این نوع پمپ گریس معمولاً برای تزریق گریس به قطعات و مکانیزم‌های مختلف، به ویژه در ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، استفاده می‌شود.

در دسترس: موجود نیست

آچار فیلتر روغن سه شاخ هنس (Hans) مدل OFW3-2 یک ابزار ویژه است که برای باز و بسته کردن فیلترهای روغن خودروها طراحی شده است. این آچار با ساختار سه شاخ برای استفاده در فیلترهای روغنی با طرح سه شاخ استفاده می‌شود.

در دسترس: 20 موجود

بکس کوتاه سایز 20 درایو 1/2 اینچ ریکو (RICO) یک ابزار دستی است که برای استفاده در عملیات گرداندن و باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها با استفاده از درایو 1/2 اینچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در دسترس: 10 موجود

رابط مته انعطاف پذیر آداپتوری است که برای اتصال مته ها طراحی شده است. این رابط به شما این امکان را می دهد که به راحتی مته ها را تغییر دهید و با مته های مختلف عملیات مختلفی را انجام دهید.

در دسترس: موجود نیست

واسکازین پمپ پروسول Pressol با کد PSLT0014 یک وسیله پمپاژ و انتقال مایعات است که توسط شرکت پروسول (Pressol) تولید شده است. این پمپ واسکازین یا پمپ چرخشی است که برای انتقال انواع مایعات مختلف مانند روغن، گریس و سایر مواد روان استفاده می‌شود.

در دسترس: 8 موجود

آچار آلن کوتاه شش گوش L شکل مدل ST-2211B اسکای (SKY) یک ابزار دستی است که برای گرفتن و گشودن پیچ‌ها و مهره‌هایی با سر یا نوک شش گوش مناسب است. این آچار از جنس کروم-وانادیوم ساخته شده است و دارای 9 عدد سایز مختلف می‌باشد.